Giresun Üniversitesi Öğrencileri Paylaşım Alanı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giresun Üniversitesi Öğrencileri Paylaşım Alanı

Daha iyi bir Giresun Üniversitesi için...

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  Kayıt OlKayıt Ol  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  

arkadaşlaarr

+2
CORUMLU19
iLkŞeN_GeGSiTe
6 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
Misafir
Misafir

arkadaşlaarr - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 12:23 am

ya öle benmde her işim bi akslk cıktı daha okuldan dosyam bilem gelemdi aradım kargoyu sizin adınıza bi dosya bilem yok ühühühühü unutulmusum heptennn zaten sokakta kalcam yurdada yerleşemedim Crying or Very sad Crying or Very sad
iLkŞeN_GeGSiTe
Kurmay Yarbay
Kurmay Yarbay

Kadın
Job/hobbies : mecburi giresunlu =)
Uğraşıları/zevkleri : salla ya =)

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 12:25 am

off ya boşver üzülmee bi 13 lira daha bana bay bayy yapıcak anlaşılann pee harcı da orda yatırıyomuşuz var ya bi kayıt olalımm bitsin şu dertler beaa
TanerCic
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 12:26 am

anamm sada adam aci valla merak etme bisim kıslar varr ünili onların evine sokarım seni onlarda kalırsın kıslar biras dinine düskünler ama seni biseye zorlama felan yapmıolarr Smile kalırsınn Smile
deeerya
Onbaşı
Onbaşı
deeerya

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 12:26 am

SLM YAA ICIM ACIDI OKUDUMDAA NIE OLE DIOSUN GELIN BIZ EV TUTALIM BENDE YERKESEMEDIM YURDA YEDEK9DAYIM Smile ICIM ELVERMEDI SIZIN SOKAKTA KALMANIZA TABI KENDIMINDE Sad
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 12:28 am

ya bacılarımm kardeşlerim allah cok mersi hepinidenn cok saoln beni buakdr düsündügünz için artıkın kendime bi bank nebilem cayır gibim bi yer buluramm allah güler yüzüme belkimmm ühühühühüCrying or Very sad Crying or Very sad
iLkŞeN_GeGSiTe
Kurmay Yarbay
Kurmay Yarbay

Kadın

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 12:30 am

beraber kalırız beni de üniv e almıcaklar bu gidişle her şeyim baştan yanlış Sad((
TanerCic
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 12:32 am

bacılarım derken benide katmadın değil mi oraya Smile yaa giresunda istediğin yerde yat kimse sana burda nie yatıon demess Smile hatta gelen geçen yorgan yastık getirir Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 12:33 am

ben zatn 1-0 yenik baslamsıım bu hayata böhüüüüüüü temem olar kıs calsırıs belkimm bi işe yararıs :D
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 12:34 am

ehehh yok yok katmadım merak etme ii ya zoman yorgan yastıktan yırtım ama ben kus tüyü isterim öle yatamam her yastıktaa :D:D
TanerCic
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 12:36 am

kızlar bi anda derdinis deişldi arabesk e çevirdinis muhabbeti sanki ferdi tayfur filmi çeviriosunuss Smile herkes bşiler yasmaya başladı..çayırda yatarım bayırda yatarım :D:D:D ben hepinise bülent ersoy gibi kol kanat gerecem merak etmeyin angel
iLkŞeN_GeGSiTe
Kurmay Yarbay
Kurmay Yarbay

Kadın

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 12:36 am

hehehe allah seni napmasınn napmasınn du bi düşüniyimm ımmm heh buldum nüfus sureti yerine fotokopisini alanlardan yapmasın Laughing Laughing Crying or Very sad Crying or Very sad
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 12:37 am

şiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ne diyon ölee:evil: Evil or Very Mad hıh cok saol ama gerekmez hıhh:lol: Laughing
iLkŞeN_GeGSiTe
Kurmay Yarbay
Kurmay Yarbay

Kadın

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 12:37 am

ne kızıosun ne dedimm yaa sana hayır duası ediyoruz şurda aaa töbee Smile
TanerCic
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 12:38 am

merve kıs bana mı kısdın yoksa saka edim ben saa SmileSmileSmile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 12:40 am

ya ama ama ben sana kısmamsıtımkiiii sen et duanı bazıı şahıslara ksıdım eheheh:D:D:D
iLkŞeN_GeGSiTe
Kurmay Yarbay
Kurmay Yarbay

Kadın

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 12:41 am

:D tımam şeker görmedim ben onun yazdınıı heheh ama artık gördüm kendinize gelirsiniz mii beyfendüüü Laughing Mad
TanerCic
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 12:41 am

eii yasdım bunu merwe hanımm :D kısdırmim tada seni u saman Sad
TanerCic
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 12:42 am

merwe yetmezmiş gibi sende vurr sende üstüme gel buldunus beni gariban ginelik vurun garipe No No
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 12:42 am

hıhı yasın istediginis yere tamer beyy suna bagg lol! lol!
iLkŞeN_GeGSiTe
Kurmay Yarbay
Kurmay Yarbay

Kadın

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 12:43 am

Laughing Laughing Laughing
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 12:43 am

ühühühühü asıl sen buldn bisi garib genee hemen bülent abla vazifesi yaparım dion halbuki ben sennle derdimi paylasmıstım aman yarebbbbbbbb bunudamı görücektmmm Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
iLkŞeN_GeGSiTe
Kurmay Yarbay
Kurmay Yarbay

Kadın

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 12:44 am

eneeemmm çavuş oldummm dedem bu günleri görse ne kadar bahtiyar olurdu Sad Laughing Laughing Laughing
TanerCic
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 12:44 am

ama tahrik var orda yaa Smile ne o dil mil çıkarmalarr Smile ayıp oluo yaa bende sana yapim o samann lol! lol! Laughing Cool
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 12:45 am

pessssssss artık pesssss yanii hıh ne tahriki be cocukaaa bakk bak ben buna kzıarım şimdii:evil: ehehehehe Laughing
TanerCic
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 12:46 am

bacılarım şaka diim ben sizee anamm bis gariplerin çilesi çok olurmuşş pale olsun ümidimisi kaybetmeyelimm Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 12:46 am

ilkşen kardesimmm unvanlarınn devamnı beklerisss allahmmm bende paşa olimmm :D:D aminnn arkadaşlaarr - Sayfa 2 604303 arkadaşlaarr - Sayfa 2 604303
iLkŞeN_GeGSiTe
Kurmay Yarbay
Kurmay Yarbay

Kadın

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 12:47 am

hahaha aminn hee alemsin hee aynı benn Laughing Laughing Laughing
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 12:48 am

eferimm arkdaa bi acıalrın cocukuyum calsaydı fon olarak tam züpper olcaktı heee nihahahahaa Laughing Laughing
iLkŞeN_GeGSiTe
Kurmay Yarbay
Kurmay Yarbay

Kadın

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 12:49 am

Laughing ayy gecenin bu saatindeee gülmektenn bi hal oldum alla senn
TanerCic
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 12:50 am

siz bisim yan binada okicaksiniss....daha üniye gelmeden üniden arkadaslarınıs oldu deil mii Smile ilkşen adı gibi şen kıs ..merve hanım ise sıradışıı Smile ama çok iyi drama yapıosun merve söelemem gerek arkadaşlaarr - Sayfa 2 604303 umarım herşey güsel olurr üni hayatınısda...
iLkŞeN_GeGSiTe
Kurmay Yarbay
Kurmay Yarbay

Kadın

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 12:50 am

tüü olamadın paşaa sende oldun çavuşş Laughing
Misafir
Misafir

hehehe bende ölee taner de heralde selpak satıyoo ekmek parası napsın Laughing Laughing
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 12:52 am

aaa niye öle sıradısı dedin bende gayet normal biriyim ama ama olmiki böleeee :D:D
iLkŞeN_GeGSiTe
Kurmay Yarbay
Kurmay Yarbay

Kadın

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 12:52 am

hehe saol taner. bakalım beni üniye kayıt için geldiimde postaladıklarında da böle şen olabilecem mi o zaman onlar bana nihahaha yapıcakk hahaha Laughing Laughing Laughing Laughing
TanerCic
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 12:53 am

selpak satıom sırf sizin için...

Taner ilkşen ve mervenin saf anadolunun bağrında büyümüş yağız delikanlı abisidir...kardeşlerini okutabilmek için yapmadığı iş kalmamıştırr..fonda küçük emrahtan acılar çocuğu çalıyo düşünün kıslarr Smile selpak satar cam temisler,geceleri kağıt toplar ama bacılarına bakarr Smile
iLkŞeN_GeGSiTe
Kurmay Yarbay
Kurmay Yarbay

Kadın

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 12:53 am

allah seniiiii hahaha Laughing Laughing
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 12:54 am

abii benm hiç kırmızı pabucum olmadı rugandan ühühühühü sümüklü pakizenn bile var ama benmm benmm yok işteee ühühüCrying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
iLkŞeN_GeGSiTe
Kurmay Yarbay
Kurmay Yarbay

Kadın

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 12:55 am

abii bak annem bana bebek almışş...
bırrakk onu ilkşenn anamız yok artıkk dırıııınnnn haraammmm olsun bu dünya Laughing Laughing Laughing Laughing
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 12:56 am

bananee bananee bn cıbız isteremmmmm :D:D
iLkŞeN_GeGSiTe
Kurmay Yarbay
Kurmay Yarbay

Kadın

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 12:57 am

kakala istirem cıbız istiremm hahaha Laughing kız ne kadarr benziozz biee herhalde galüba sanuuursamm Laughing
TanerCic
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 12:58 am

kıslarr bu ne enerji yaww gece saat 2 oldu bise bak yaff gülme krisii Smile paramıs yok merve kırmısı papuc alamıyorum size ama yarın işe başlıyorum büfede çalışıcam yedigün vericem..ordan kazandığım parayla sanada ilkşen bacımada kırmızı papuc alırım kardeşimm Sad arkadaşlaarr - Sayfa 2 604303
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 12:58 am

oleyyyyyyyyyyyyyyyyy aman yarebbbbb abmimi buldum gardasımı buldummmmmmm ne kadar bahtiyar oldum kuzummm bi bilsen :D:D
TanerCic
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 12:59 am

dikkat edin araba çarpmasın kör olabiliris bu durumda Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 12:59 am

olleyyyyyyyy benmde artık su siseyle yürümiycemm benmde pabucum olcekkk yubibidikk:aetsch:
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 1:00 am

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa bide büyülü elma yedir tamm olcekk ne pesimisttn bee dur srda iki lafn belini kırıyorus konsuyoss sen kör falan aa olmaski ama böleee arkadaşlaarr - Sayfa 2 604303 arkadaşlaarr - Sayfa 2 604303
TanerCic
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 1:01 am

eft bacım sen yeterki oku bacım ben aç kalarım yemem içmem sanada ilkşenede bakarımm...ayrılamammmmm müsik girio burda arkadaşlaarr - Sayfa 2 604303 .... neyse bacılarım ben gene alış verişe çıkim sokakbaşındaki çöp kovasına yeni sebzeler atmışlar başkaları almadan gidip alimm Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 1:03 am

eferiimm çalışş zaten bi halt yaptıgın yokk banane ben başka abi isterem bu bana baharatl cıbız oluo ben sade istiyomm ihihihi Laughing Laughing
iLkŞeN_GeGSiTe
Kurmay Yarbay
Kurmay Yarbay

Kadın

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 1:03 am

ayyy ölmek istemiorum arkadaşlar gülmekten bie durun daha beni ptesi günü postaa yapıcaklar öle ölüyüm boşa gitmesin Laughing
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 1:05 am

yaa barim kargoyla falan yollasalar senn içinde kolaylık olur puhahahha:D:
iLkŞeN_GeGSiTe
Kurmay Yarbay
Kurmay Yarbay

Kadın

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 1:05 am

hee evett mng kargoo iftiharlaa sunarr
sayın ilkşen yalçına iyi uçuşlar dilerrr hahahaha Laughing

arkadaşlaarr
2 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki