Giresun Üniversitesi Öğrencileri Paylaşım Alanı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giresun Üniversitesi Öğrencileri Paylaşım Alanı

Daha iyi bir Giresun Üniversitesi için...

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  Kayıt OlKayıt Ol  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  

arkadaşlaarr

+2
CORUMLU19
iLkŞeN_GeGSiTe
6 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
TanerCic
Misafir

arkadaşlaarr - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 3 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 1:06 am

ilkşen bacım merak etme seni posta yapamaslarr..onu postalamayın beni postalayınn..harammmm... Smile merve bacım sen aç kalma yeterki istediğin baharat türlerini sırayla yas ben onları biizz marketten aşırimm yakalanırsamda sezercik gibi sütü ahmetçik aç kalmasın die aldım derim Smile yani mervecik aç kalmasın die çaldım derim arkadaşlaarr - Sayfa 3 604303
iLkŞeN_GeGSiTe
Kurmay Yarbay
Kurmay Yarbay

Kadın
Job/hobbies : mecburi giresunlu =)
Uğraşıları/zevkleri : salla ya =)

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 3 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 1:06 am

Laughing Laughing Laughing Laughing
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 3 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 1:07 am

ya mng sevmiom ben onlar bizim evi bulamıyolar baska olsunnnn :D:D
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 3 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 1:08 am

ya abiii benm kontorumm bittiiiiiiiiiii ben kontorde isteremmmmm ankesörlüyle olmiiiyii böhüüüüüüüü Razz
iLkŞeN_GeGSiTe
Kurmay Yarbay
Kurmay Yarbay

Kadın

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 3 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 1:08 am

hehehe bulurlar merak etme senn Smile
TanerCic
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 3 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 1:10 am

Smile yeter daa çarpacam sada merve abi ne halt edecek demin unu istin bunu istinn bide allah dede halimize bak Smile sen yüsünden bigün içeri atacaklar beni dahada dışarı çıkamicamm...ferdi tayfurdan maphushane müsiği girer Smile
iLkŞeN_GeGSiTe
Kurmay Yarbay
Kurmay Yarbay

Kadın

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 3 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 1:11 am

tam sekizsayfa olmuş Smile

En son tarafından C.tesi Eyl. 01, 2007 1:14 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
TanerCic
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 3 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 1:12 am

eft yaa SmileSmileSmileSmileSmile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 3 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 1:13 am

abii ye bakk yaaaaa bişe istedik cok gördü bizeee bide sen vurr' ''kücük bir kız cocukuuuu'' ........... allahm yhaaaa heppp yüzümüze kapılar mı kapancak bölee:cry: Crying or Very sad Crying or Very sad
iLkŞeN_GeGSiTe
Kurmay Yarbay
Kurmay Yarbay

Kadın

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 3 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 1:13 am

yaa siteden uzaklaştırılmasak barii çok yazdık heee
iLkŞeN_GeGSiTe
Kurmay Yarbay
Kurmay Yarbay

Kadın

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 3 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 1:14 am

Laughing
TanerCic
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 3 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 1:14 am

yok yaff burası tanışma kaynaşma bölümü bisde onu yapıos işte Smile
Misafir
Misafir

yasdık die uzaklastırılcaksam atsınlar ozman ztn kimse olmikiii yasıos işte nolcakkk artık yarın beni göremessn benide burdan postalarlar :D:D:D:
iLkŞeN_GeGSiTe
Kurmay Yarbay
Kurmay Yarbay

Kadın

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 3 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 1:15 am

angel Smile
iLkŞeN_GeGSiTe
Kurmay Yarbay
Kurmay Yarbay

Kadın

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 3 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 1:15 am

Laughing Smile
Misafir
Misafir

biliyorum zaten bil melek oldugumuu ihihihihi Laughing Laughing
TanerCic
Misafir

arkadaslarr bugün benim doğum günü ben şu saatlerde dünyaya geldimm biliomusunuss SmileSmileSmileSmile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 3 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 1:16 am

heheh bi sen eksktn işte doldurmussun :D:D napalımm şimdikkk
TanerCic
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 3 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 1:16 am

kıslarr uzman çavuş oldumm onur verici bi olayy SmileSmileSmile
TanerCic
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 3 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 1:17 am

merve kırıldım ama Sad
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 3 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 1:17 am

olumm o senin dogum gunu hediyen sne şimdi dogum gunu cockusun yaaa bak kimse rast gelir hade degereini bil arkadaşlaarr - Sayfa 3 604303
iLkŞeN_GeGSiTe
Kurmay Yarbay
Kurmay Yarbay

Kadın

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 3 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 1:18 am

ii işte sanaa doğum günü hediyesii hepii börtdeyyy tuu yüüüü Laughing Laughing Laughing Laughing
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 3 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 1:19 am

ühühühühü şaka dedik be sende ne alıngansın öleeee iyiki dogmususn nice yıllara bide hmmm bundan sonra daha cok selpak sat emi :D:D
iLkŞeN_GeGSiTe
Kurmay Yarbay
Kurmay Yarbay

Kadın

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 3 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 1:19 am

hehehe yaa ben kaçıom yeter uykum geldi düşcem sandalyeden :D yaarın görüşürük çavvvv Laughing
TanerCic
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 3 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 1:20 am

SmileSmileSmileSmile sağulun benim hiç doğum günüm olmadı...benim doğum günümü hiç kutlamadılarr...benim hediyem yok SadSadSadSad harammm..... Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 3 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 1:20 am

tmmm hade allah rahatlk versin :D:D basbass
iLkŞeN_GeGSiTe
Kurmay Yarbay
Kurmay Yarbay

Kadın

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 3 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 1:21 am

Sleep hehe sana da ondann
TanerCic
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 3 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 1:21 am

ei gecelerr bacımm sen uyu ben catıyı onarıcam uyurken su damlamasın sanaa Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 3 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 1:22 am

vahh yazık taner sana pek bi züüldümm yaniii Crying or Very sad napalım şimdik
TanerCic
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 3 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 1:24 am

bise yapmaa Twisted Evil
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 3 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 1:25 am

hıhhhh ya eyilikde yaramıyoo allahm yaa peki sen bilen hıh diom başka bişe demiom :D
TanerCic
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 3 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 1:27 am

merve daha önce hiç giresuna gelmişmiydin senn ??
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 3 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 1:32 am

yööööööööööö gelmedm:D
grsn
Çavuş
Çavuş
grsn

MesajKonu: SLm   arkadaşlaarr - Sayfa 3 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 2:09 pm

Sizin yaptığınızı Çorumlu bile yapmaz. Laughing
Oraya gitmeden evraklarınızın bide fkobisini cektirin. yurt sizden kangrubunu da istiyo. Çorumlu kardeş sen tam cemaatcilere benziyosun Laughing
Asi_Genc
Astsubay
Astsubay
Asi_Genc

MesajKonu: "Fem Yurtlarına"   arkadaşlaarr - Sayfa 3 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 4:16 pm

arkadaşlar devlet yurdu kapasitesi bu sene attığı için ne kadar yedek olursanız olun yurdunuz çıkacaktır 1-2 hafta içinde o yüzden bir takım zihniyetlere hizmet eden yutlarda kalmanızı tavsiye etmem. Giresun'da bu yurdun adı Kardelen Yurdudur. Ayrıca bi süre sonra sizleri eve çıkmaya zorluyorlar, istedikleri kişiler ile. Senet imzaladığınız için kalmak zorunda oluyorsunuz. Biz arkadaşlarımızı zor kurtardık. O yüzden siz ilk etepta devlet yurdunu tercih edin. Size bir de tavsiyem Giresun'a gelir gelmez Sizin öğrenci oldugunuzu anlayacak bir takım (kendilerine abi-abla diyenler) kişiler sizlere "buyrun gelin yorgunsunuzdur kalacak yeriniz yoksa kalacak yer var" diyecekler. Sakın dikkatli olun elinizi verdiniz mi kolunuzu kurtaramıyorsunuz. O kişilerin kimlere ne amaçla hizmet ettiği ortadadır. Aman dikkat 4.sınıf öğrencisi bir arkadaşınız olarak sizleri uyarmak istedim. Sağlıcakla Kalın...
grsn
Çavuş
Çavuş
grsn

MesajKonu: Yok daha neler!   arkadaşlaarr - Sayfa 3 EmptyPaz Eyl. 02, 2007 12:20 am

Yaa ASi kardeş cok sallamışın. Arkadaşlar kendiniz gidip görmedikce kimsenin dediğine kulak asmayın. Göreceğiniz ortam hayalinizdeki ve duyduklarınızdakinden çok farklı olur. Herkes gökkuşağına bakar ama kimi maviyi görür; kimi yeşili görür;kimi moru görür!!!
iLkŞeN_GeGSiTe
Kurmay Yarbay
Kurmay Yarbay

Kadın

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 3 EmptyPaz Eyl. 02, 2007 9:25 am

yaa asii misin ne sin ciidden ii sallıyon Laughing yaa nereye hizmet ediyolar sölede bilelim kardelendee kalacam tamam mıı arkadaşlaarr - Sayfa 3 604303 ben kimin ne oldunu blecek durumdayım sana saygı göster demiştim halende diorumm SAYGIIIIII polemik yaratma Laughing bırak herkes kendi işine baksın senin polemik dolu yardımına şahsen benim hiiiiiiiç ihtiyacım yok diğerlerini bilemem
iLkŞeN_GeGSiTe
Kurmay Yarbay
Kurmay Yarbay

Kadın

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 3 EmptyPaz Eyl. 02, 2007 9:55 am

ama artık ne senin söylediklerine yurtlarla ilgili ne de başka birinin kulak asmıycam herkesin sölediği bi gün karşısına çıkar nasıl olsa giresun a okumaya geliyorum herkes ben deill onu da biliyorum herkes istediği gibi takılsın Laughing
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 3 EmptyPaz Eyl. 02, 2007 10:01 am

eferim kulak asma tabee ne bubee bi yurttut gidiyoo ya onu bosferde gıss bi yurtt varmısss gel ona gidekk biss ihiihhi:lol: Laughing
iLkŞeN_GeGSiTe
Kurmay Yarbay
Kurmay Yarbay

Kadın

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 3 EmptyPaz Eyl. 02, 2007 10:07 am

hangi yurtmuş kız buu olabilirr herhangi bi yere üye diiliz millet öle sanıyo ama Laughing olabileerr ama ben bugün çıkıyorum büyük ihtimal kardelene yazılırıım ama bi snelilk mi olur bilmiyorum
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 3 EmptyPaz Eyl. 02, 2007 10:08 am

bosfer adını buda söleyememm olay olurr puhaha:lol: Laughing Laughing kardelenmi yasılcan biside armasılarr ordann aman bana cıskada yurt başka bişi istememm
TanerCic
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 3 EmptyPaz Eyl. 02, 2007 10:18 am

kıslar boşverin siz yurdu murdu..bi kızılay çadırı sizee :)sonra önümüz ramazan...yemeğede belediyenin iftar çadırınaa Smile oh tamam nerden baksan 1 ay para bilem harcamicaksınıs daa ne istionuss abis sizi bakar merak etmein :D saten bacılarım bis hep oruçluyuss anamısda yok bisimm Sad
iLkŞeN_GeGSiTe
Kurmay Yarbay
Kurmay Yarbay

Kadın

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 3 EmptyPaz Eyl. 02, 2007 10:19 am

heheheeh Laughing
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 3 EmptyPaz Eyl. 02, 2007 10:23 am

artık bisde sıcak yerde uyuycas demii biismde yiyibilcegmis bi ekmegimis sıcak bi corbamıs olcekkk( ozman ben mercimek isterim) Laughing Laughing
TanerCic
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 3 EmptyPaz Eyl. 02, 2007 10:25 am

olucak tabii Smile ama yeşil mercimek olur herhalde :D o daha ucuz :D

ekmeğimis olucak bacım belediyenin fakir yardımı yaptığı fırınlardan alıcas sıcak sıcak Smile allah kimseyi bisim durumumusa düşürmesin Smile bacılarım ikinise bi yastık ve sadece bir tane battaniye varr Sad
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 3 EmptyPaz Eyl. 02, 2007 10:27 am

ehehehh ozman bise bi yardım forumu acalım yaaişleri biras daha büyütelimm:lol: Laughing
TanerCic
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 3 EmptyPaz Eyl. 02, 2007 10:28 am

efet yaa daha önce nie gelmedi bisim aklımısaa SmileSmileSmileSmile hemen açalım hesap numarası verelim bi tanee Smile sonrada aldımıs yardım paraları ile otel new jasmin de kalırıs 1 sene boyunca arkadaşlaarr - Sayfa 3 604303 arkadaşlaarr - Sayfa 3 604303
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 3 EmptyPaz Eyl. 02, 2007 10:31 am

yaaa aynısını bisim burda biri yapmsıtı hee adam yardım paralarını biriktiriyo sonra ver elini antalya bodrum diledigince tatil yapıyo yaa şaka gibi ama gercekk yhaaa zor günler içinn bu olca gerek arkadaşlaarr - Sayfa 3 604303 arkadaşlaarr - Sayfa 3 604303
TanerCic
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 3 EmptyPaz Eyl. 02, 2007 10:33 am

eftt zor günler içinn Smile bisde başlatıoss bi yardım kampanyası ...slogan ne olsun acabaa ?? garibin çilesi mezarda biter :D:D:D nasıl oldumu sence bu slogan sende bişiler söle tabii Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlaarr   arkadaşlaarr - Sayfa 3 EmptyPaz Eyl. 02, 2007 10:51 am

ya abi bosfer sloganııı yemege ekmegi yok slogan düsünüyo hayy allahmmm:D: arkadaşlaarr - Sayfa 3 604303

arkadaşlaarr
3 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki