Giresun Üniversitesi Öğrencileri Paylaşım Alanı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giresun Üniversitesi Öğrencileri Paylaşım Alanı

Daha iyi bir Giresun Üniversitesi için...

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  Kayıt OlKayıt Ol  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  

"ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE"

+5
aslı
iLkŞeN_GeGSiTe
kalleş rahibe
deeerya
Asi_Genc
9 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Asi_Genc
Astsubay
Astsubay
Asi_Genc

"ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE" Empty
MesajKonu: "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE"   "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE" EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 4:29 pm

KAYIT YAPACAK ÖĞRENCİLERİN VE VELİLERİN DİKKATİNE

• Kayıtlar 3-10 Eylül tarihleri arasında Giresun’ da Gazi Paşa Yerleşkesi’nde yapılacaktır. Bu tarihler arasında her gün kayıt yaptırmak mümkündür.

• Kayıt için ilimize gelecek veliler için otogarda ( garajda ) bir ve şehir merkezinde iki adet olmak üzere toplam üç yerde, üniversite bilgi ve danışma masaları kurulacaktır. Bu masalar öğrencilerin ve velilerin kayıt yerlerine yönlendirilmeleri, kalacak yer vb. sorunların tümü ile ilgileneceklerdir.

• Öğrenci kayıt harçları Gazi Paşa Yerleşkesi’ndeki kayıt alanında ilgili banka tarafından kurulacak masada kendileri tarafından tahsil edilecektir.

• Öğrencilerin yurt kayıtları yine Gazi Paşa Yerleşkesi’nde Kredi ve Yurtlar İl Müdürlüğünce alınacak tertibe göre yapılacaktır.

Öğrenciler ve aileleri, kayıt işlemlerini gerçekleştirmek üzere gönül rahatlığı içinde Giresun’ a gelebilirler. Üniversitemiz öğrencilerimizin karşılaşabilecekleri her sorunda onların yanında olacaktır.
Asi_Genc
Astsubay
Astsubay
Asi_Genc

MesajKonu: "EK"   "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE" EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 4:31 pm

arkadaşlar bu arada sizlere tasiyem sakın ola tanımadıklarınızın o iç okşayıcı sözlerine kanarak yurtlarına ya da Abi-Abla evlerine gitmeyi denemeyin. Devletin yurtları sizlere yeter..... Sağlıcakla kalın...
deeerya
Onbaşı
Onbaşı
deeerya

MesajKonu: Geri: "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE"   "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE" EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 4:37 pm

ewet en iyisi ılk donemde olsa yurtta kalıp arkadaslarını belırlemek eger ıstenırse ev tutulur kımseye guvenmemek gerek bu konularda Neutral ama ben 9.yedekteyım devlet yurdunda olurmu kı SadSad
Asi_Genc
Astsubay
Astsubay
Asi_Genc

MesajKonu: "cvp"   "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE" EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 4:40 pm

kafana takma olur? Rektörümüz bu konuda çook duyarlı, bu sene 1000 kişilk yurt yapıldı. iyi sen 9. yedeksin. Bizim arkadaş 125. ci yedekti ama çıktı 2. hafta:)) Dediğin gibi biraz yurtta kalısın sonra anlaşırsan eve çıkarsın. Bölümün ne?
deeerya
Onbaşı
Onbaşı
deeerya

MesajKonu: Geri: "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE"   "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE" EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 4:47 pm

buro yonetımı ve sekr bolumum herkes ole dıo ama bakalım olcak ısallah ama ben 10undan sonra hep orda kalcam ogrencı mısafır olarak kalabılırım demii sorun olurmu acaba?
Asi_Genc
Astsubay
Astsubay
Asi_Genc

MesajKonu: "cvp"   "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE" EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 4:52 pm

Hım yüksekokuldasın. Bölümün iyi. Evet misafir öğrenci olarak kalabiliyosun Sonuçta yurt çıkmış sana yedekte olsa. şu anda bile gelsen kalabiliyosun, o derece yani:)) 2. haftada sana normal yurt çıkar zaten. Hangi yurt yani adreste ne yazıyo ****** Bulvarı mı yoksa, Güre Mevkii mi?
deeerya
Onbaşı
Onbaşı
deeerya

MesajKonu: Geri: "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE"   "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE" EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 4:56 pm

yaa sahıl yolu uzerı gıresun yurdu idi galıba ole bılıorum dogrumu acaba var demı ole bı yurt
Asi_Genc
Astsubay
Astsubay
Asi_Genc

MesajKonu: "cvp"   "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE" EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 5:00 pm

evet var öle bir yurt doğru hatırlıyosun:)) Geldin mi daha önce giresun'a?
deeerya
Onbaşı
Onbaşı
deeerya

MesajKonu: Geri: "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE"   "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE" EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 5:01 pm

yook hıc gelmedım ama herkes cok gusel bı sehır oldugunu soyluyo Smile
Asi_Genc
Astsubay
Astsubay
Asi_Genc

MesajKonu: "cvp"   "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE" EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 5:05 pm

evet öyledir Memleketim diye söylemiyorum yeşil ile mavinin buluştuğu bi cennettir adeta:)) Gerçi üniversitedeki arkadaşlar sonraları sevmiyorlar ama biz seviyoruz ....
deeerya
Onbaşı
Onbaşı
deeerya

MesajKonu: Geri: "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE"   "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE" EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 5:09 pm

ne gusell yaa memleketınde okuosunn demek ahhh ahhh Embarassed Crying or Very sad
Asi_Genc
Astsubay
Astsubay
Asi_Genc

MesajKonu: "cvp"   "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE" EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 5:11 pm

evet memleketimde okuyorum. Neden ahh çektin bakim, üzülme sakın, Değişik bi şehirde okuyacaksın ve kendi ayaklarının üzerinde kalmayı öğreneceksin. Üzülmek yok tamam mı? yabancılık çekmessin biz varız dimi ama?
deeerya
Onbaşı
Onbaşı
deeerya

MesajKonu: Geri: "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE"   "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE" EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 5:19 pm

tamam tamam Smile bırascık uuzuluorum okadar neyse herseyın hayırlısı ve can saglıgı gerısı dert deıll tsk ederım sanada flower
Asi_Genc
Astsubay
Astsubay
Asi_Genc

MesajKonu: "cvp"   "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE" EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 5:27 pm

he şimdi oldu bak:)) üzülmek yok, üniversite insana hayatı öğretir. Bu arada kayıtlarda sizlere üniversite olarak yardımda bulunulucak. Ben de görevliydim ama 5'inde yetişebiliyorum ancak...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE"   "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE" EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 5:28 pm

enemmmm 9. yedekteyim die üzülüyosun hala bak ya ben napim sokaklardamı kaliyim ühühü Crying or Very sad Crying or Very sad 122 . yedekteyim :D:D
Asi_Genc
Astsubay
Astsubay
Asi_Genc

MesajKonu: "cvp"   "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE" EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 5:30 pm

nükleer kız sen de üzülme yavaş yavaş öıkar yurt. Çıkana kadar misafir kalırsın. Bir de sakın başka yerlere hizmet eden yurtlarda kalmaya niyet etmeyin emi?
deeerya
Onbaşı
Onbaşı
deeerya

MesajKonu: Geri: "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE"   "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE" EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 5:35 pm

UUUUUUU SENIN HALIN DAHA BI VAHIMMİŞŞŞ SAKA BI YANA BI ARKADASIM DIOKI 500LERDEYDIM AMA YERLESTIM DIO YURDA SORUN ETMEE YAA SIZ NEMZAMAN GELCEKSINIZ YURDA KALMAYA BEN YALNIZ NAPARIMKI BIRILERI OLURMU KI BEN 10UNDA YERLESCEM UFFFFFFFF Sad
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE"   "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE" EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 5:37 pm

erken geliyomsusun sen ya Sad valla nedesem yalan olur şimdik
Asi_Genc
Astsubay
Astsubay
Asi_Genc

MesajKonu: "cvp"   "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE" EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 5:37 pm

olur kafana takma, çünkü bütünleme sınavları 10 unda başlıyor.
deeerya
Onbaşı
Onbaşı
deeerya

MesajKonu: Geri: "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE"   "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE" EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 5:42 pm

YAA ANK SIMDI 10 SAAT FELAN GIDIP DIGIP GELMEK YERINE IKI HAFTADA HEM ALISIRIM HEMDE OGRENIRIM HERSEYII O YUZDEN GELIP GITMICEMM KIMSE CIKMADI BENIM BOLUMDEN YAA BURDA:lol:
Asi_Genc
Astsubay
Astsubay
Asi_Genc

MesajKonu: "cvp"   "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE" EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 5:44 pm

bizim arkadaşlarımız var topluluğumuzdan ama 2. sınıflar. Alışırsın yavaş yavaş. YAni kalman mantıklı
deeerya
Onbaşı
Onbaşı
deeerya

MesajKonu: Geri: "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE"   "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE" EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 5:48 pm

Smile ISALLAHH
Asi_Genc
Astsubay
Astsubay
Asi_Genc

MesajKonu: "cvp"   "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE" EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 5:51 pm

bu sene kaç doğumlular geliyor üniversiteye derya 90 mı?
deeerya
Onbaşı
Onbaşı
deeerya

MesajKonu: Geri: "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE"   "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE" EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 5:52 pm

90 AMA HERKESIN ILK GIRISI DEIL BENIM GIBI Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE"   "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE" EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 5:52 pm

ama ben 88 dogumluyum:cry: Crying or Very sad Crying or Very sad
Asi_Genc
Astsubay
Astsubay
Asi_Genc

MesajKonu: "cvp"   "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE" EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 5:53 pm

senin ilk girişin mi? 88 li Nükleeer sen büyükmüşsün bayagıSmile)
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE"   "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE" EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 5:53 pm

derya sen 90 lımsn ?
deeerya
Onbaşı
Onbaşı
deeerya

MesajKonu: Geri: "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE"   "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE" EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 5:54 pm

BENDE 89 LUYUM APLAAAAAAA Laughing Laughing
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE"   "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE" EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 5:54 pm

ya naparsın ya benmki hobi böle her sene sınava girerim artık dedim başka şelerle ilgeliim ondan bıraktım Laughing Laughing
Asi_Genc
Astsubay
Astsubay
Asi_Genc

MesajKonu: "cvp"   "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE" EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 5:54 pm

o zaman ben abi mi oluyorum?
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE"   "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE" EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 5:55 pm

heheh bana apla dedi:lol: Laughing pek bi bahtiayr oldum da:D
Asi_Genc
Astsubay
Astsubay
Asi_Genc

MesajKonu: "cvp"   "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE" EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 5:55 pm

iyi yapmışsın nüklleer Smile)
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE"   "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE" EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 5:57 pm

evet ya biras gec oldu ama napalım Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Asi_Genc
Astsubay
Astsubay
Asi_Genc

MesajKonu: "cvp"   "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE" EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 6:00 pm

geç olsun da güç olmasın dimi ama? Bu arada deryaa kayıplara karıştıSmile)
deeerya
Onbaşı
Onbaşı
deeerya

MesajKonu: Geri: "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE"   "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE" EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 6:06 pm

GELDIM GELDIMM:)
Asi_Genc
Astsubay
Astsubay
Asi_Genc

MesajKonu: "cvp"   "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE" EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 6:07 pm

nerelrdeydin? Yokluğun hissediliyor valla:))
deeerya
Onbaşı
Onbaşı
deeerya

MesajKonu: Geri: "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE"   "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE" EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 6:10 pm

TLFNLA KONUSTUM GELDIMM:) EE CIKMAYIM OZAMAN SIZI YALNIZ BIRAKMAYIM CIKMAYALIM BURDAN Laughing
Asi_Genc
Astsubay
Astsubay
Asi_Genc

MesajKonu: "cvp"   "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE" EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 6:11 pm

bırakma ya yalnız yalnız napacagız burlarda:)) derya sen neler düşünüyosun yani üniversitede? İlgi alanların var mı böyle uğraştıgın bişeyler?
deeerya
Onbaşı
Onbaşı
deeerya

MesajKonu: Geri: "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE"   "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE" EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 6:14 pm

YA ASLINDA OYLEE COK ILGILENDIGIM BISEY YOK BU BOLUMDENDE PEK MEMNUN DEILIM ACIKCASI AMA BAKICASS ARTIK MECBUREN:)
Asi_Genc
Astsubay
Astsubay
Asi_Genc

MesajKonu: "cvp"   "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE" EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 6:15 pm

ama boş boş üniversiteyi geçirme derim bişeylerle uğraş....
deeerya
Onbaşı
Onbaşı
deeerya

MesajKonu: Geri: "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE"   "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE" EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 6:18 pm

Smile BOS GECIRMEM HERALDE:) DERSLERLE UGRASAYIM YETER Smile
Asi_Genc
Astsubay
Astsubay
Asi_Genc

MesajKonu: "cvp"   "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE" EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 6:19 pm

peki o zaman sen sadece derslerle uğraş emi?
TanerCic
Misafir

MesajKonu: Geri: "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE"   "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE" EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 6:38 pm

merhaba arkadaşlarrr :D:D:D:D nükler başlıklıı hala alıon mu kıs sen kapıda felan kalmassın merak etmee abin seni sokaklarda yatırmas merak etmee angel
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE"   "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE" EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 6:39 pm

enemm amanında amanınnnn kim gelmişşşşşşşşşşşşşş abicimmmmm Laughing Laughing
TanerCic
Misafir

MesajKonu: Geri: "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE"   "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE" EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 6:40 pm

ben geldim gıs abin seni sokakda bırakur mu heçç ?? ben geceleri kağıt toplarım gündüsleri simit satarım kırmısı ışıkta araba camları silerim gene seniş sokakta bırakmam SmileSmileSmile
kalleş rahibe
Teğmen
Teğmen
kalleş rahibe

MesajKonu: Geri: "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE"   "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE" EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 6:49 pm

ya ben 236. yedekteyim..ben ne olacağım...ne dandik iş bu yaaaa.tanıdıkta yok oralarda ne halt edicem ben:S
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE"   "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE" EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 6:56 pm

heh ya korkmann birlikte cadır kurarıssss mor catı falan yokmu oralarda sıgınalımm bis ihihi:lol: Laughing
TanerCic
Misafir

MesajKonu: Geri: "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE"   "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE" EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 7:25 pm

çadır mı ?? kızılayda tanıslar varr söylerim onlar ayarlar bir tanee :D flower
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE"   "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE" EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 7:26 pm

oh ohhhh ne güsel iştemmmm
kalleş rahibe
Teğmen
Teğmen
kalleş rahibe

MesajKonu: Geri: "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE"   "ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE" EmptyC.tesi Eyl. 01, 2007 7:27 pm

yazık bizeeee ühü ühüüüüüüüSad

"ÜNİVERSİTEMİZE YENİ GELEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE"
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-