Giresun Üniversitesi Öğrencileri Paylaşım Alanı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giresun Üniversitesi Öğrencileri Paylaşım Alanı

Daha iyi bir Giresun Üniversitesi için...

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  Kayıt OlKayıt Ol  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  

NEFRET ----- VATAN

YazarMesaj
whiterock
Yeni Üye
Yeni Üye
whiterock

Erkek

NEFRET ----- VATAN Empty
MesajKonu: NEFRET ----- VATAN   NEFRET ----- VATAN EmptyPaz Tem. 15, 2007 11:57 am

her sey vatan icin.. her sey vatan icin her sey vatan icin.. her sey vatan icin Her sey vatan icin ...... dökülen bu kanlar yaralar baglamaz aci degil bu vatan topragina dökülen karis karis ya vatan yada can rabbimden rahmet zanar kefensiz yatan gözünü buraya dikenin oyarim gözünü cakal fazla gölge ediyorsun ha türkce rap de milliyet biraz daha cittiyet yaylan undan ipler simdi nefret önünde saga sola bakmasana lan simdi bana türkce rap de geliyor iste sana bomBA dalgalanan göklerde yilidiz ve hilal haklidir hakka tapan milletimin istiklal calisan türkiye gözümün önünde Atam sen rahat ol yerinde mehmetcik tepede bekler nöbette türk bayragi dalgalanir göklerde türkiye icin ölürüm ben sözümde kimse duramaz türkün önünde bende varsam bu dünya üzerinde kimse bölemez bu vatan göklerde herzaman ilerleme hedefinde sözünü tutan ve namusun pesinde bu vatanin üstünde herkez kardesdir bunu beynine iyi yerlestir! her sey vatan icin.. her sey vatan icin her sey vatan icin.. her sey vatan icin Her sey vatan icin ...... bizansli sasirma sabrimi tasirma geliyor size türk rapinden suratina kartal gibi havalanirim göklere gökler benim ayyildiz benim simgem affedemem vatanima yanlis yapani otuzbin askerin canini alani hatirasi var sehidin unutmadim yapilanlarin hepsini hatirladim! gözümün önünde aglayan bir kücük cocuk baba diyor babasinin künyesine mezar tasina sarilmis nede niye sordum bunu kendime vatan vatan toprak altinda yatan unutma sakin seni aldatan herzaman seytan bitsin artik ölümler bitsin artik bu cile cekemem bile bile birlikten güc dogar gücler birlesdi statik nefes ses ve yener gücler birlesti kötülükleri kovar vatan sagolsun budur bizi birlestiren nokta hedef dorukta sasma bir elin nesi var iki elin sesi var gücler birlesti hip hop sonsuza kadar ...sonsuza kadar... her sey vatan icin.. her sey vatan icin her sey vatan icin.. her sey vatan icin Her sey vatan icin ......
Misafir
Misafir

NEFRET ----- VATAN Empty
MesajKonu: Geri: NEFRET ----- VATAN   NEFRET ----- VATAN EmptyPaz Tem. 15, 2007 12:06 pm

Nefret Razz

NEFRET ----- VATAN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-