Giresun Üniversitesi Öğrencileri Paylaşım Alanı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giresun Üniversitesi Öğrencileri Paylaşım Alanı

Daha iyi bir Giresun Üniversitesi için...

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  Kayıt OlKayıt Ol  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  

TİMYO--TÜRKİYE ve avrupa birliği

2 posters
YazarMesaj
ozdmrugur
Kurmay Yarbay
Kurmay Yarbay
ozdmrugur

Erkek

TİMYO--TÜRKİYE ve avrupa birliği Empty
MesajKonu: TİMYO--TÜRKİYE ve avrupa birliği   TİMYO--TÜRKİYE ve avrupa birliği EmptyÇarş. Tem. 18, 2007 10:24 pm

Türkiye ile Avrupa Birliği'nin ilişkileri 31 Temmuz 1959'da Türkiye'nin Avrupa Ekonomik Topluluğu'na yaptığı ortaklık başvurusu ile başlar. AET Bakanlar Konseyi'nin başvuruyu kabul etmesi sonrasında 12 Eylül 1963 tarihinde Ankara Anlaşması imzalanmıştır. Ankara Anlaşması ortaklık yaratan bir anlaşmadır. Bunu 1970 yılında imzalanan Katma Protokol izlemektedir. Türkiye'nin, sonradan Topluluk üyesi olan birçok ülkeden daha önce Topluluk ile ilişkilerini başlatmış olan bu iki önemli belge, o tarihlerden sonra ve 17 Aralık 2004 tarihli Avrupa Konseyi Sonuç Bildirgesi sonrasında halen devam etmekte olan süreçte Türkiye-AB ilişkilerinin hukuki dayanaklarındandır.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: TİMYO--TÜRKİYE ve avrupa birliği   TİMYO--TÜRKİYE ve avrupa birliği EmptyÇarş. Tem. 18, 2007 10:57 pm

40 yıldır kapılarındayız Smile yav biz viyana kapılarına dayanan ecdadın torunlarıyız ne işimiz var onların eteklerinde...
ozdmrugur
Kurmay Yarbay
Kurmay Yarbay
ozdmrugur

Erkek

MesajKonu: TİMYO   TİMYO--TÜRKİYE ve avrupa birliği EmptyÇarş. Tem. 18, 2007 11:41 pm

çok doru söylüyosun valla bi bırakabilsek onlar bizim kapımızda gelin sizi ab ye alalım dicekler ama işte...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: TİMYO--TÜRKİYE ve avrupa birliği   TİMYO--TÜRKİYE ve avrupa birliği EmptyPerş. Tem. 19, 2007 12:01 am

tayyip nutuk ata dursun, genel kurmay sanal darbe yapsın, bahçeli ip atlasın bakalım ne olacak sonumuz Smile
ozdmrugur
Kurmay Yarbay
Kurmay Yarbay
ozdmrugur

Erkek

MesajKonu: TİMYO   TİMYO--TÜRKİYE ve avrupa birliği EmptyPerş. Tem. 19, 2007 7:06 am

herşeyin hayırlısı yaa bakalımm...
fıstık
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: TİMYO--TÜRKİYE ve avrupa birliği   TİMYO--TÜRKİYE ve avrupa birliği EmptyPerş. Tem. 26, 2007 3:24 am

anti awrupaa
ozdmrugur
Kurmay Yarbay
Kurmay Yarbay
ozdmrugur

Erkek

MesajKonu: Geri: TİMYO--TÜRKİYE ve avrupa birliği   TİMYO--TÜRKİYE ve avrupa birliği EmptyPerş. Tem. 26, 2007 9:28 am

kesinlikle ben kendi adıma söylüyorum anti avrupacı değilim fakat her dediklerini yapmamız dünyadaki kendi kendine yeten tek ülke olarak ağrıma gidiyor...
fıstık
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: TİMYO--TÜRKİYE ve avrupa birliği   TİMYO--TÜRKİYE ve avrupa birliği EmptyCuma Tem. 27, 2007 10:28 pm

Fatih demiş ki:
tayyip nutuk ata dursun, genel kurmay sanal darbe yapsın, bahçeli ip atlasın bakalım ne olacak sonumuz Smile

bahçeliyeee lafff sölemeee çlok biliyosann geç bu dewletinn başınaaa oturduğunn yerdenn nutuuk atmaaaaa!!! :lol!: :lol!: :lol!: :lol!:
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: TİMYO--TÜRKİYE ve avrupa birliği   TİMYO--TÜRKİYE ve avrupa birliği EmptyC.tesi Tem. 28, 2007 4:58 pm

fıstık gördük devletini devletin başında 1 günde faizler yüzde 6000 e kadar yükseldi nerdeydi senin devlet'in ?
fıstık
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: TİMYO--TÜRKİYE ve avrupa birliği   TİMYO--TÜRKİYE ve avrupa birliği EmptyPerş. Ağus. 02, 2007 5:57 pm

benim dewletim şuann meclistee ya seninn sığındıgınn partii nerdeee!!!
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: TİMYO--TÜRKİYE ve avrupa birliği   TİMYO--TÜRKİYE ve avrupa birliği EmptyPerş. Ağus. 02, 2007 6:00 pm

Hak Dava Rakamla Ölçülmez! Irkçılarla da işim olmaz
fıstık
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: TİMYO--TÜRKİYE ve avrupa birliği   TİMYO--TÜRKİYE ve avrupa birliği EmptyPtsi Ağus. 06, 2007 1:19 am

Fatih demiş ki:
Hak Dava Rakamla Ölçülmez! Irkçılarla da işim olmaz

BEN IRKCII DEİLİM Kİİİİ!!! HEPİMİZ TÜRKÜZZ BEN BUNU SAWUNURUM AMA BENIMM SAWUNDUGUM DEGERLERE DEE BÖLE YERLERDE LAFF SÖLETMEM KARDESS!!! BURASII SİYASETT YERİİ DEİLL!!! ÜNİVERSİTE FORUMUU KONUŞACAKSAKK SİYASETİİ MSN ADRESİMİ BUL EKLEE!!!
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: TİMYO--TÜRKİYE ve avrupa birliği   TİMYO--TÜRKİYE ve avrupa birliği EmptyPtsi Ağus. 06, 2007 8:42 am

fıstık demiş ki:

BEN IRKCII DEİLİM Kİİİİ!!! HEPİMİZ TÜRKÜZZ BEN BUNU SAWUNURUM AMA BENIMM SAWUNDUGUM DEGERLERE DEE BÖLE YERLERDE LAFF SÖLETMEM KARDESS!!! BURASII SİYASETT YERİİ DEİLL!!! ÜNİVERSİTE FORUMUU KONUŞACAKSAKK SİYASETİİ MSN ADRESİMİ BUL EKLEE!!!

Benim Tutarsız Kişilerle Tartşmak gibi bir adetim yoktur! Ülkücüysen Önce ülkücü gibi davran! Türkçeyi Yozlaştıran Ülkücü Olabilir mi ? Batı özentisi gibi v kullanacağına w kullanıp ülkücüyüm diye çık ortaya! Slogan adamısın, dediklerini uygula sonra konuş! Hepimiz Türküz diyorsun kafatasçı mısın sen? O zaman kürt olan da hepimiz Kürtüz mü desin ? Tutarlı ol sonra konuşalım! Ayrıca Forum Her Türlü Görüşe Açıktır! Kimseyi Zorla Tutmuyoruz!

TİMYO--TÜRKİYE ve avrupa birliği
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-