Giresun Üniversitesi Öğrencileri Paylaşım Alanı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giresun Üniversitesi Öğrencileri Paylaşım Alanı

Daha iyi bir Giresun Üniversitesi için...

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  Kayıt OlKayıt Ol  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  

Yurtdışını Türkiye de yaşayın.

YazarMesaj
didemacademy
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Job/hobbies : öğretmen
Uğraşıları/zevkleri : sinema

Yurtdışını Türkiye de yaşayın. Empty
MesajKonu: Yurtdışını Türkiye de yaşayın.   Yurtdışını Türkiye de yaşayın. EmptySalı Şub. 02, 2010 6:21 pm

Didim'de Didem Dil Okulu kalitesiyle İngiliz rehber öğretmenlerle beraber, İngilizlerin yaşadığı sitelerde sunulan İngiliz bakıcı aile yanında veya sizin seçeceğiniz değişik konaklama seçenekleriyle İngilizceyi yasayarak öğretiyoruz. Yurt dışındaki dil eğitim imkânlarını vize alma sıkıntısı yasamadan, bütçenizi ve yaz tatili planlarınızı en iyi şekilde Didim'de çok daha uygun koşullarda sunmaktayız. Hem eğitim hem tatil imkânını beraber yaşamak ister misiniz?
Didem Dil Okulu farkıyla İngilizceyi hem eğlenerek hem de yasayarak öğreneceksiniz. İngilizce öğrenmek, İngilizce konuşma becerilerini geliştirmek isteyen herkes programımızdan yararlanabilir.

Adres: Yeni Mah. ****** Bulvarı No:138 Kat:4 Didim/AYDIN

Fatma Ateş
Genel Koordinatör
Mail: info@didemdilegitim.com
www.didemdilegitim.com
Tel: 0 256 811 60 30
Cep: 05337799084
http://www.didemacademy.com

Yurtdışını Türkiye de yaşayın.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-