Giresun Üniversitesi Öğrencileri Paylaşım Alanı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giresun Üniversitesi Öğrencileri Paylaşım Alanı

Daha iyi bir Giresun Üniversitesi için...

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  Kayıt OlKayıt Ol  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  

Giresun Çarşı

2 posters
YazarMesaj
Bilge Kagan
Yeni Üye
Yeni Üye
Bilge Kagan

Erkek
Job/hobbies : merkez
Uğraşıları/zevkleri : Mustafa Kemal ****** ve Kemalizm(ATATÜRKÇÜLÜK)

Giresun Çarşı Empty
MesajKonu: Giresun Çarşı   Giresun Çarşı EmptyCuma Ekim 12, 2007 4:14 pm

Kim ne olarak buraya Beşiktaş topiği acıyor bunu anlayamadım üniversitede zaten bir Beşiktaşlılar topluluğu var bizim baskanın acaba haberi var mı buradan biri
Beşiktaşımıza hakaret veya baska bir sözde bulunsa sadece uyelikten atmanız yeterli olacakmı? Bize nasıl hesap vereceksiniz?
Lütfen bu topiğe son verin!...zaten üniversitede olan ve beşiktaşlı olanlar bize ulasır gereken işlemleri yapıyoruz kimse bizim söz sahibi oldugumuz yerde söz söyleyemez

kusura bakmayın ama lafı dolastırmayı sevmem ortadan konusurum arkadan laf solemem dediğimide yaparım ricamı geri çevirmeyin!
http://www.forzabeşiktaş.com
Misafir
Misafir

Giresun Çarşı Empty
MesajKonu: Geri: Giresun Çarşı   Giresun Çarşı EmptyCuma Ekim 12, 2007 9:06 pm

olay çıkarmanın alemi yok burası özgür bir platform ister beğenir katılırsın, ister beğenmez katılmazsın! keyfin bilir. vesselam...
Bilge Kagan
Yeni Üye
Yeni Üye
Bilge Kagan

Erkek

Giresun Çarşı Empty
MesajKonu: Geri: Giresun Çarşı   Giresun Çarşı EmptyC.tesi Ekim 13, 2007 1:58 am

valla biz uyaralımda sonra sorun cıkmasın dediğin gibi.yani baska bişe demiyorum sorun cıkmasın dıye de uyardık.Herkes Beşiktaş hakkında yazdıgına çizdiğine dikkat etsin giresunun başı boş değildir.Neyse ne işte ben yinede sölim bu topiği burdan kaldır.
Misafir
Misafir

Giresun Çarşı Empty
MesajKonu: Geri: Giresun Çarşı   Giresun Çarşı EmptyC.tesi Ekim 13, 2007 11:16 am

ne söylüyorsun kardeşim tehdit filan ne iş? ben diyorum kaldır işte topiği miş ! Topik kaldırılmayacak sözlerinize yazdıklarınıza dikkat edersiniz olur biter! biz bu kategorileri uzaydan getirmedik başka şablonlardan örnek aldık tüm forumlardan kaldıracan mı topiği? Topiklerini Efendisi!
Bilge Kagan
Yeni Üye
Yeni Üye
Bilge Kagan

Erkek

Giresun Çarşı Empty
MesajKonu: Geri: Giresun Çarşı   Giresun Çarşı EmptyC.tesi Ekim 13, 2007 11:47 am

Ben sadece uyardım istemediğimiz yerde kimse bize ait topik falan acamaz tehtid etmiyorum forum kurallarına aykırı neyse erdoğan ne demiş sözün bittiği yerdeyiz
Misafir
Misafir

Giresun Çarşı Empty
MesajKonu: Geri: Giresun Çarşı   Giresun Çarşı EmptyC.tesi Ekim 13, 2007 12:40 pm

siz kimsiniz ? beşiktaş sana mı ait? yazılarına dikkat et!
Bilge Kagan
Yeni Üye
Yeni Üye
Bilge Kagan

Erkek

Giresun Çarşı Empty
MesajKonu: Geri: Giresun Çarşı   Giresun Çarşı EmptyPerş. Ekim 18, 2007 8:08 pm

biz kim mi oluyoruz Mad Giresun Üniversitesi Üniversiteli Beşiktaşlılarıyız sen gidiyosun üniye site yapıp benim üyelerimi buraya toplamaya calısıyosun bunu yanına bırakmam bu biiiirrrr:!:
ikincisi Beşiktaş sanamı ait ne demek eğer beşiktaşlılara topik açıyosan git baska forum ac unıye acıyosan UNIBJK yani üniversitede okuyan beşiktaşlılar adına acamazsın bunu kabul edeceksin efendi olucaksın bu ikiiii:!:
bizm zaten kendimize ait bir forum sitemiz var lütfen yaptırım uygulatmayın buda üçççExclamation biz nasıl gidipte sana karşı işinde şekil yapmıyosak efendilğimizdendir he eğer sen efendilik yapmamakta kararlıysan bizde her zaman efendi olmak zorunda değiliz ben son sözümü söylüyorum hade eyvallah..
Misafir
Misafir

Giresun Çarşı Empty
MesajKonu: Geri: Giresun Çarşı   Giresun Çarşı EmptyPerş. Ekim 18, 2007 11:07 pm

ya ilmini bil ya da haddini! bi daha tehdit edersen forumdan silinirsin! edepli olmayı öğren önce!
Karşıyakalı
Yeni Üye
Yeni Üye
Karşıyakalı

Erkek
Job/hobbies : 35 ½
Uğraşıları/zevkleri : Yaşamak

Giresun Çarşı Empty
MesajKonu: Geri: Giresun Çarşı   Giresun Çarşı EmptyCuma Eyl. 05, 2008 3:07 am

tansiyon yükselmiş burda beşiktaşlı duruşu adına yazık olmuş arkadaşlar...
http://www.kafsinkaf.org

Giresun Çarşı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» giresun gazi cad. harikaaa
» ~~Giresun Resimleri~~