Giresun Üniversitesi Öğrencileri Paylaşım Alanı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giresun Üniversitesi Öğrencileri Paylaşım Alanı

Daha iyi bir Giresun Üniversitesi için...

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  Kayıt OlKayıt Ol  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  

Fenerbahçe'liler için süper nickler

2 posters
YazarMesaj
universiteli
Binbaşı
Binbaşı
universiteli

Kadın

Fenerbahçe'liler için süper nickler Empty
MesajKonu: Fenerbahçe'liler için süper nickler   Fenerbahçe'liler için süper nickler EmptyPaz Eyl. 09, 2007 10:19 pm

Bana Kartali Veya Cimbomu Tut Cennete Gireceksin? Deseler, Ben Bir Fenerbahceli Olarak Cehenneme Girmeye Raziyim Derim..!

Sensiz Hayat Bir Iskence Dilimdesin. Gunduz Gece Satir Satir, Hece Hece Sampiyonsun Fe-ner-bah-ce
!
Avrupa Avrupa Duy Sesimizi Iste Bu Fener'in Ayak Sesleri !!!

Cimbom Sana Kadikoy Extra Large...

Atam Izindeyiz Biz De Fenerbahceliyiz

Ben Herkesin Icinde Tekim Cunku Ben Fenerbahceliyim!!

Fenerbahce Sen Cok Yasa Canim Feda Olsun Sana. Hic Birseye Degisilmez Senin Sevgin Bu Dunyada. Lalalalaylaylay...

Yagmurlarda, Camurlarda, Istanbul 'da, Deplasmanda. Senin Icin Cektik Cefa, Hakkimiz Bu Mu Kanarya ?

Mac Yaparken Sahada Sari Kanaryalar, Rakip Takima Krampon Toplatirlar! Siki Dur Karsi Defans! Fener Geliyor, Sut Ve Goool Aglari Deliyor!

Kalpleri Fetheden Renkler,yasa Fenerbahce! Turk'un Kalbi Senle Atar,yasa Feenrbahce! Mazinde Bir Tarih Yatar,yasa Fenerbahce! Ne Mutlu Seni Sevene,yasa Fenerbahce!

Cihatlar,lefterler,canlar,fikretler Hala Sevilen Birer Abidedirler! Hic Bir Kulupte Olmayan Bu Dostluk, Yillar Yili Hep Sampiyon Olduk!

Canlar,yilmazlar,lefterler Geldi, Cemil, Ziya, Selcuk, Alparslan, Osman Oguz, Aykut, Ridvan, Engin Ve Niceleri! Bitmez Fener Efsaneleri!

Sari Lacivert Rengimiz Bizim!, Gurur Verir Tarihin Fenerbahcem Atamiz'in Sozunden Belli Degil Mi, En Buyuk Sensin Fenerbahcem!!!

Bir Fenerbahceli Dunyaya Bedeldir, O Da Atamizdir!!!!!

Gulersem Sevincim, Aglarsam Gozyasim, Olursem Topragim Ol Fenerbahcem

Senin Sevginle Geldik Bu Dunyaya Konusmayi Ogrendik Ilk Sozumuz Kanarya

Ne Okulu Bitirmek, Ne Bir Genc Kizi Sevmek, En Buyuk Dilegimiz Seni Sampiyon Gormek!
Karşıyakalı
Yeni Üye
Yeni Üye
Karşıyakalı

Erkek
Job/hobbies : 35 ½
Uğraşıları/zevkleri : Yaşamak

Fenerbahçe'liler için süper nickler Empty
MesajKonu: İşte Bunu Yazmayı Seviyorum ...   Fenerbahçe'liler için süper nickler EmptyCuma Eyl. 05, 2008 3:27 am

The Rising Sun Over Europe
http://www.kafsinkaf.org

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-