Giresun Üniversitesi Öğrencileri Paylaşım Alanı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giresun Üniversitesi Öğrencileri Paylaşım Alanı

Daha iyi bir Giresun Üniversitesi için...

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  Kayıt OlKayıt Ol  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  

ÇOCUKLARIMIZA NEDEN FAZLA HARCARIZ?

2 posters
YazarMesaj
öznur
Onbaşı
Onbaşı

ÇOCUKLARIMIZA NEDEN FAZLA HARCARIZ? Empty
MesajKonu: ÇOCUKLARIMIZA NEDEN FAZLA HARCARIZ?   ÇOCUKLARIMIZA NEDEN FAZLA HARCARIZ? EmptyPtsi Ağus. 20, 2007 3:48 pm

Bazı kişiler kendi çocuklarında mahrumiyet çekmiştir(yahut öyle zannederler),dolayısıyla evlatlarına her şeyi bol bol sağlamaya kararlıdırlar.Çocuklarına bütün maddi imkanları temin etmek için kendilerine bir şey almaz,bazen borca girer,devamlı sıkıntı çekerler.Aslında çocuğa temel ihtiyaçları dışında fazla şey vermek gereksiz,hatta zararlıdır.Böyle yaptığımızda çocuklarımızı düşündüğümüzü,onların uğrunda fedakarlığı göze aldığımızı sanırız.Hkikatte ise kendi komplekslerimizin tesiri ile davranıp,hayal ettiğimiz bir çocukluğu evlatlarımız sayesinde dolaylı yaşamaya uğraşırız.Neticede çocuklara iyilik yerine kötülük etmiş oluruz.
grsn
Çavuş
Çavuş
grsn

MesajKonu: Bencede   ÇOCUKLARIMIZA NEDEN FAZLA HARCARIZ? EmptyPtsi Ağus. 27, 2007 7:29 pm

Önemli olan balık tutmak değil, balık tutmayı öğretmektir.
öznur
Onbaşı
Onbaşı

MesajKonu: Geri: ÇOCUKLARIMIZA NEDEN FAZLA HARCARIZ?   ÇOCUKLARIMIZA NEDEN FAZLA HARCARIZ? EmptyÇarş. Ağus. 29, 2007 3:44 pm

Güzel bir söz teş ederim.Smile

ÇOCUKLARIMIZA NEDEN FAZLA HARCARIZ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Evde fazla kalemleriniz mi var:)
» Neden Mi?
» Ben Seni neden mi Sevdim?